اخبار > پیگیری سه طرح مهم در استان کرمان


  چاپ        ارسال به دوست

دفتر امور مشاوره و خانواده

پیگیری سه طرح مهم در استان کرمان

در جلسه‌ای با حضور مدیر حوزه علمیه استان کرمان، معاونت تهذیب استان و همچنین مدیر دفتر مشاوره وامور خانواده معاونت تهذیب حوزه های علمیه، پیرامون راه اندازی وساماندهی مرکز مشاوره استان تبادل نظر شد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین امیری در خصوص اهمیت مشاوره دادن و ایجاد مرکزی جهت امر مشاوره تخصصی به طلاب و خانواده‌های آنها خاطر نشان کردند دفتر امور مشاوره و خانواده طرح ایجاد مراکز مشاوره استانی را جهت تقدیم به شورای محترم عالی حوزه‌ کرده و در این راستا با امکان استفاده از ظرفیت‌های استانی، آماده هرگونه همکاری لازم با معاونت تهذیب استان می‌باشد.

طرح کوثر که در زمینه آموزش همسران و دختران طلاب و آشنائی آنها با مباحث معارف اسلامی و سبک زندگی اسلامی است، نیز یکی دیگر از طرح های مورد بحث در این جلسه بود .

در ادامه مدیر دفتر امور مشاوره و خانواده معاونت تهذیب خواستار فراهم شدن بستری جهت آموزش طلاب و نیروهای مستعد جهت تربیت مشاور در حوزه‌های علمیه استان شد.

در این جلسه حجت الاسلام والمسلمین الله وردی مدیر  محترم حوزه علمیه استان کرماناظهار فرمودند با تلاش و همکاری معاونت محترم تهذیب استان ان‌شاءالله به حول و قوه الهی این طرح‌ها در اسرع وقت در استان کرمان با استفاده از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های روحانیون محترم و معزز استان راه‌اندازی شوند.


٠٩:٢٠ - 1394/07/26    /    شماره : ٣٦٧١٢٩    /    تعداد نمایش : ١٨٦٦


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج